• Antigénové testy

• V priebehu tohto týždňa si rodičia môžu prevziať ďalšiu sadu antigénových testov. Pre testy si môžu prísť do 15:00 hod pondelok až stredu a vo štvrtok do 11:00 hod. Testy je nutné prevziať do štvrtku, neprevzaté testy sa budú musieť vrátiť.

• Dopravné ihrisko Vráble

• Taký menší výlet čakal dnes našich najmenších škôlkarov. Zúčastnili sa výletu na dopravnom ihrisku na Základnej škole Levická vo Vrábľoch. S pani učiteľkami sa naučili dopravné značky, jazdili na kolobežkách, vymaľovávali, cestovali a na záver boli odmenení medailami pre šikovné detičky:) Aký by to bol výlet bez odmeny? Tou dnešnou bola pre nich skvelá zmrzlina a detské ihrisko na záver.

• Školský výlet Budapešť

• Náš prvý zahraničný výlet! Tak ako žiaci prvého stupňa, aj žiaci II.stupňa sa zúčastnili koncoročného výletu a rovno do zahraničia. Navštívili sme hlavné mesto Maďarska - Budapešť. Prešli sme sa po Hradnom vrchu, videli sme parlament, obdivovali meštianske domy, tí odvážni videli mesto z vtáčej perspektívy - z Oka. Výlet sme zakončili návštevou Tropicaria. Samozrejme bolo tam aj nákupné centrum na míňanie forintov :)

• Školský výlet Donovalkovo

• Koniec školského roka sa už tradične spája so školskými výletmi. Tie naše máme úspešne za sebou. Naši najmenší škôlkari a žiaci I.stupňa sa tento rok vybrali trošku ďalej, na krásne Donovaly. Najmenší žiaci navštívili Donovalkovo, kde bol pre nich prichystaný pestrý program - kolobežky, zvieratká, maľovanie na tvár, edukačné hry a mnohé iné aktivity. Starší žiaci navštívili Harmaneckú jaskyňu.

Projekt „Cesta do rozprávky“ bol realizovaný s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja.“

• Noc v škole

• Deň detí sme tento rok oslávili v podobe Noci v škole.. Noc, ktorá sa niesla v znamení dobrej nálady a zábavy. Okrem toho nám ju príjemňovali viaceré aktivity -  módna prehliadka, opekačka, futbalové turnaje, diskotéka, zábava, tanec, karaoke show, nočné hry,...Zaujímavý večer a noc sme ukončili "spaním aj nespaním", ale myšlienka Dňa detí bola splnená -  všetci sme si spoločne užili skvelý deň a máme kopec skvelých zážitkov.