• 2 % dane z príjmov

• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie.

Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
            • skvalitnenie vybavenia školy

Vyhlasenie_o_poukazani_podielu_zaplatenej_dane__-_2__r.2023.pdf

• Lyžiarsky výcvik 2023

• V dňoch od 9. do 13. januára 2023 sme zažili príjemný pobyt v Tatrách, ktorého hlavnou náplňou bol lyžiarsky výcvik. Žiaci 9. a 8. ročníka si pochvaľovali podmienky lyžiarskeho strediska a ubytovania v penzióne v Liptovskej Tepličke. Všetci zúčastnení si osvojili a zdokonalili zručnosti zjazdového lyžovania a zmerali sily na pretekárskej trati. Posledný deň sme obdivovali ľadový dóm a krásy Vysokých Tatier z Hrebienka.